1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Умови конкурсу

ЗГОДА-ПОВІДОМЛЕННЯ
на використання та обробку фото та відео матеріалів з зображенням фізичної особи

Я, ________________________________, шляхом реєстрації для участі у конкурсі «VapeGirl 2016» (надалі - Конкурс) на вебсторінці розміщеній в мережі Інтернет за адресою http://vapexpo.kiev.ua (надалі - Сайт), відповідно до ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та ст. 6 Закону України «Про захист персональних даних»добровільно надаю та підтверджую ТОВ «СМАЙЛ-ЕКСПО» (код ЄДРПОУ39183091) свою повну та безумовну згоду на використання та обробку фото та відеоматеріалів з моїм зображенням,та інших персональних даних в розумінні Закону, з правом оприлюднення таких фото та відеоматеріалів у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, без обмеження по території, терміну та способу такого використання. Використання та обробка фото та відео матеріалів здійснюється з маркетинговою метою та/або будь-якою іншою метоюметодами, що не суперечать чинному законодавству.

Даним також підтверджую, що фінансових претензій до ТОВ «СМАЙЛ-ЕКСПО»і не маю.

Шляхом реєстрації на Сайті Конкурсу підтверджую, що я повідомлена про включення моїх персональних даних до бази персональних даних ТОВ «СМАЙЛ-ЕКСПО» (код ЄДРПОУ39183091), про свої права, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», цілі обробки персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані, згідно законодавства України.

Ця згода-повідомлення діє протягом невизначеного терміну. Суб’єкт персональних даних може пред’явити вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними.

Шляхом надання даної згоди підтверджую, що мені на дату реєстрації для участі в Конкурсі виповнилося 18 повних років і для підтвердження цього за першою вимогою я готова надати представнику ТОВ «СМАЙЛ-ЕКСПО» паспорт або інший документ, що посвідчує особу відповідно до законодавства України.

buy ticket