1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

«Я відчув, що це справді класно» — інтерв'ю з переможцем The World Series of Vaping

«Я відчув, що це справді класно» — інтерв'ю з переможцем The World Series of Vaping

12 та 13 листопада в межах масштабного вейп-івенту Ukrainian Vape Week відбувся міжнародний турнір з клаудчейзінгу The World Series of Vaping. На сцені учасники випускали величезні хмари пару, а чесні судді визначали найкращих у заявлених номінаціях.

міжнародний турнір з клаудчейзінгу The World Series of Vaping

Після нагородження чемпіонів нам пощастило поговорити з переможцем клауд-контесту в категорії Biggest Cloud men’s (up 80 kg) Михайлом Яровенко та дізнатися про його враження.

международный турнир по клаудчейзингу The World Series of Vaping

Інтерв'юер: Ukrainian Vape Week (UVW)

Респондент: Михайло Яровенко (М.Я.)

UVW: Доброго вечора, Михайле. Розкажіть про свої враження від перемоги. Чи взагалі сподівалися перемогти?

М.Я.: Ні, не чекав. Це мій другий клауд-контест. Першого разу я вилетів на початковому етапі. Тоді дуже прикро було. Тепер прийшов на VapeWeek з друзями. Вони підтримали мене, позитивно налаштували — і мені пощастило.

UVW: Чи готувалися до турніру?

М.Я.: Так. Переглядав відео з досвідченими клаудчейзерами з США, де вони розповідали про свої техніки. Вдосконалив свою техніку, та, звісно, намотку. Її обирав дуже довго, а коли визначився, вже знав, що шанси перемогти у турнірі в мене все ж є.

UVW: Міша, Ви давно парите? Чи палили раніше?

М.Я.: Парю близько року. Раніше палив впродовж двох років, але якось завітав до друга на партію у більярд. Він тоді сказав: «Облиш цигарки, ось я полишив». Він показав свій девайс, тоді це був SMOKTECH TFV4. Я затягнувся та жорстоко закашлявся, а вже десь на 3-4-й затяжці відчув, ще це справді класно — смак і все решта. У той момент я захотів придбати собі девайс. Першим був танк Zephyrus RTA, він запалювався від одного подиху вітру, але згодом я звик.

UVW: Ви не вперше на вейп-виставці. Чим Ukrainian Vape Week відрізняється від інших?

М.Я.: VapeWeek - атмосферою. Ведучі вирішують багато, Міхей з Алексом взірвали натовп. Вони постійно стрімлять разом, мають свій підхід і жарти. Якщо ти шариш в їхніх стрімах, тоді ця виставка для тебе - взагалі вогонь.

UVW: Дякую за інтерв'ю, Міша. Бажаємо нових перемог.

М.Я.: Дякую, до побачення.

Стеж за новинами Ukrainian Vape Week – тут було багато цікавого!

Хочеш стать частиною живого вейп-комьюніті? Тоді реєструйся на останній у цьому році вейп-івент VAPEXPO Moscow 2016, який відбудеться вже 9-10 грудня!

buy ticket