1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Wick&Wire та Enjoy Smoke – офіційні спонсори Ukrainian Vape Week

Wick&Wire та Enjoy Smoke – офіційні спонсори Ukrainian Vape Week

Спонсорами грандіозного міжнародного вейп-івенту Ukrainian Vape Week, який відбудеться 12-13 листопада в МВЦ, стали компанії Wick&Wire та Enjoy Smoke.

Саме для гостей Vape Week вони підготували приємний сюрприз: кажен відвідувач на вході отримає в подарунок баночку якісної української преміум-рідини Wick&Wire!

Жижки цієї компанії двічі вигравали в номинації «Найкращий смак» на VAPEXPO Kiev!

Wick&Wire виробляє високоякісні смакові мікси та успішно конкурує навіть з американськими преміум-рідинами. Wick&Wire – єдина українська компанія, що вийшла на вейп-рінок Росії, Білорусі, Казахстану та Польщі. В межах заходу кожен учасник отримає нагоду особисто продегустувати ексклюзивні суміші та оцінити якість рідини.

Enjoy Smoke – це всеукраїнський інтернет-магазин і мережа з дев'яти вейпшопів у Києві та Харкові. Високий клас, гарантія на продукцію - головні риси. Кожен співробітник магазину - вейпер, тому чудово знає, що саме запропонувати клієнтам. Ці хлопці не продаватимуть того, чого би не купували самі.

Компанії Wick&Wire та Enjoy Smoke проспонсорують номінацію «Biggest Cloud» (men up to 80 kg & +81 kg) міжнародного турніру The World Series of Vaping!

Реєструйтеся на Ukrainian Vape Week і отримуйте море емоцій і подарунків від наших спонсорів!

buy ticket