1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

VEX 150 TC by Vaporfi - новий рекорд компанії

VEX 150 TC by Vaporfi - новий рекорд компанії

Компанію Vaporfi можна привітати з новим досягненням: нещодавно вона випустила свій найпотужніший бокс. Звичайно, попереду її чекають нові перемоги, але поки що вона може хвалитися своєю новинкою VEX 150 TC. Тим часом пропонуємо читачам плавно перейти від привітань до знайомства з пристроєм.

Зовні він нагадує системний блок будь-якого стаціонарного ПК. Рівні лінії, матовий корпус зі сплаву Zn, ніяких зайвих вставок - лише назва компанії на бічній грані. Кольори теж класичні (особливо для системника): чорний і сталевий. Але для нього випустили окремі силіконові чохли найяскравіших кольорів, так що при бажанні користувач зможе «одягнути» бокс.

Максимальна потужність - 150 Вт, підтримуваний опір атомайзера - від 0,1 до 3,5 Ом. Оснащений режимами термоконтролю, байпас, Memory (М1-М3).

Чому VEX 150 TC став для компанії рекордним? Справа в тому, що вона спеціалізується на випуску модів з одним вбудованим акумулятором. Цього ж разу компанія випустила пристрій, що живиться від зв'язки двох змінних акумуляторів 18650. Вони ховаються під надійною кришкою, яка навіть при необхідності відкривається важко, так що користувачеві не доведеться переживати про випадкове зачіплювання.

VEX 150 TC by Vaporfi - боксмод не для новачків, вартість якого дорівнює $ 75.

buy ticket