1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Ver V RDA by Uroboros Mods – на 50 відтінків смачніше

Ver V RDA by Uroboros Mods – на 50 відтінків смачніше

Сьогодні ми розкажемо про новий дріп-атомайзер Ver V від компанії Uroboros Mods. Трохи забіжимо наперед і повідомимо, що він не просто бездоганно передає смак, але й приємно дивує досвідчених коілбілдерів. А тепер подробиці.

Атомайзер виглядає більше ніж стандартно. Звичайний цільний металевий корпус у формі циліндра, а зверху - чорна спідниця. Незвичності девайсу додає особлива деталь, що кріпиться зверху. Вона призначена для швидкого зняття кришки, крім того перешкоджає потраплянню пилу всередину.

За подачу повітря відповідають дві шахти, які беруть свій початок на самій верхівці дріпки та йдуть углиб практично по всій довжині конструкції, де стикуються з системою охолодження.

Кількість повітря регулюється завдяки спеціальним заглушкам, які входять до комплекту.

До майданчика, що обслуговується, питань не виникає. Тут є стійки з широкими отворами для спіралей і взагалі все, що потрібно для нормального функціонування дріпки. Її діаметр - 24 мм.

Більше про дріп-атомайзери Ver V by Uroboros Mods і не скажеш, оскільки все зрозуміло. Вейп-ринок поповнився ще одним гідним пристроєм, до роботи якого немає претензій.

buy ticket