1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Veco Devil by Vaporesso – багатообіцяючий атомайзер

Veco Devil by Vaporesso – багатообіцяючий атомайзер

Лише нещодавно компанія Vaporesso випустила боксмод Tarot Mini, як ось знову новинка - атомайзер - Veco Devil. Поговоримо про нього докладніше.

Дизайн баку не відрізняється від попередніх продуктів компанії: такий самий суворий і гарний. Такі ж варіанти кольору корпусу - сталевий і чорний.

Випарники, на яких працює пристрій, належать до лінійки EUC. Такі самі в попередніх баках виробника. Особливість EUC полягає в тому, що за потребою є можливість замінювати не цілий випарник, а лише його нагрівач, встановлений всередину купола. Це знижує витрати виробництва та собівартість.

Користувачеві доступні два клептон-коіли на 0,15 Ом при потужності 80-120 Вт і на 0,18 Ом при 60-100 Вт. Подача повітря до випарної камери здійснюється зверху.

Місткість баку 5 мл, діаметр коннекторного майданчику - 26 мм. Залити рідину зовсім просто: потрібно зняти верхню кришку.

Veco Devil by Vaporesso - звичайний атомайзер для звичайного паріння, не більше. Однак виробник має всі шанси завоювати душу споживача, урізноманітнивши випарники, колірну палітру корпусів і поставить прийнятний цінник.

buy ticket