1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

VaporShark DNA250 – на один хороший мод більше

VaporShark DNA250 – на один хороший мод більше

Виробники девайсів дедалі частіше встановлюють у боксмоди плату від Evolv. Компанія VaporShark вирішила не пасти задніх і випустила боксмод на DNA250.

Дизайн новинки доволі консервативний, але це не позбавляє її привабливості: строгий чорний мод прямокутної форми виглядає елегантно. Матеріал корпусу - легкий алюмінієвий сплав і легка пластмаса зовнішнього покриття.

Інформативний дисплей розташовано знизу - чи то для збереження дизайну, чи то ще для чогось. Зверху - 510-й коннектор. Збоку - кнопки управління платою та роз'єм micro-USB для зарядки.

Для модів, які працюють на платі DNA 250, проблемним залишається питання автономності. З двома-трьома акумуляторами мод швидко розряджається. Якщо встановити чотири акумулятори, пристрій втратить у компактності. Саме тому інженери з VaporShark задіяли нову технологію, застосувавши High-Capacity Tri-Cell 10-Watt Hour Lipo Battery Pack.

VaporShark DNA250 - багатообіцяючий боксмод з відмінними зовшніми та внутрішніми показниками. Це попередній висновок. А що скажуть користувачі, дізнаємося незабаром.

buy ticket