1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

VapeWeek: листопад у Києві обіцяє бути спекотним!

VapeWeek: листопад у Києві обіцяє бути спекотним!

Ринок вейпингу стрімко розвивається не лише в США та Китаї, але й в Україні. Цьогоріч саме нашій країні вперше трапилася нагода провести міжнародну подію в світі вейпу, якої ще не бачила жодна з країн Європи.

12-13 листопада в Києві відбудеться грандіозне вейп-шоу – VapeWeek. Організатором заходу виступить компанія Smile-Expo, яка вже не перший рік поспіль проводить галузеві VAPEXPO та VAPESHOW у багатьох країнах Європи та СНД. Якщо маєш бажання побачити справді найкращий вейп-івент - тобі неодмінно сюди.

Вважаєш, що тебе не здивувати подібними заходами? Навіть івентом, який ніколи раніше не траплявся на цілому материку? Ну ж бо!

Річ у тім, що в межах VapeWeek відбудеться світовий чемпіонат серед всіх вейперів - The World Series of Vaping.

За перше місце в цьому турнірі кожен має шанс вибороти значну грошову винагороду не лише для України, але й для всіх країн Європи - 5000 доларів!

Ну то що, з'явилося бажання отримати цей приз або бодай подивитися, як це робитимуть інші?

Взяти участь в батлі можливо в одній з номінацій:

  • Men’s cloud contest.
  • Women’s cloud contest.
  • Best Vape Tricker.

Круті сети діджеїв, клаудчейзинг, переможці світових вейп-чемпіонатів, топ-блогери, безліч смачних жижок – все це ти побачиш у листопаді на VapeWeek.  Наша програма за участі найвідоміших зірок і запальне шоу від найкращих європейських танцюристів тебе неодмінно вразять.

Заходь на сайт і читай про всі подробиці участі: vapeweek.com.ua. Шукай нас у соцмережах (VK, Facebook, Instagram) та оперативно дізнавайся про всі новини однієї з найкращих вейп-тусовок – VapeWeek.

Такого грандіозного івенту Європа ще не бачила!

buy ticket