1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Vape Pen Plus by SMOK – привабливий AIO

Vape Pen Plus by SMOK – привабливий AIO

Пристрої компанії Smokteck - це насамперед девайси для досвідчених користувачів. Однак в SMOK вирішили подбати про вейперів-початківців і випустили AIO-гаджет Vape Pen Plus, який вже незабаром надійде в продаж. Отже, час знайомитися.

Цього разу над зовнішнім виглядом «айошки» особливо не заморочувалися: взяли за основу колишні розробки, трохи змінили габарити - і вуаля - новий девайс! Кольорове розмаїття звузили до трьох варіантів: чорний, сталевий і фірмовий райдужний (7-color).

Ємність акумулятора, від якого живиться новинка, дорівнює 3000 мАг. До стартової кнопки вбудували LED-індикатор рівня заряду. Зарядка здійснюється через роз'єм micro-USB, розташований з протилежного боку кнопки.

Для оснащення атомайзерного блоку до комплекту з пристроєм входять два випарника на 0,25 Ом. До слова, реалізована тут система обдуву власне розрахована на такі нагрівачі.

Завдяки збільшеним розмірам корпусу девайс вміщує більше рідини, ніж попередні пристрої цього класу від SMOK, а саме - 4 мл. Досить лише відкрутити кришку та наповнити бак.

Слід врахувати, що сетап - цілісний, тому використовувати з ним інший аккум (або навпаки) не вийде.

Vape Pen Plus by Smokteck - чудове рішення для охочих долучитися до вейпінгу та згодом перейти на потужніші пристрої. До речі, після використання пристрою новачок має всі шанси стати фанатом виробника: девайс зміниться, а логотип залишиться.

buy ticket