1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Valyrian Sub Ohm Tank by UWELL – пісня криги та паріння

Valyrian Sub Ohm Tank by UWELL – пісня криги та паріння

Нещодавно компанія UWELL випустила новий пристрій. Аби гарантовано привернути до нього увагу, вирішила зробити незвичайний маркетинговий хід – тематично поєднати новинку з легендарним вже серіалом «Гра престолів». Отже, зустрічайте: сабомний атомайзер Valyrian.

Цього разу варто зупинитися на упаковці девайсу. Користувач його отримує не в якійсь там коробці, а дослівно в яйці дракона.

Виглядає новинка симпатично. Матеріал корпусу – НЕ валірійська, а «звичайна» нержавіюча сталь, що теж незле. Скло бачка – жаростійке, отже полум'я дракона атомайзеру не страшне. Є у п'яти кольорах. У кольорі нібито тієї самої валірійської сталі зокрема.

Бак витримує потужність 200 Вт. Комплект містить два коіли на 0,15 Ом: один попередньо намотаний, а другий – про запас. В упаковці також є два дріптипи.

Система обдуву нижня, регулюється поворотом кільця. Отвори широчезні, отже повітря для обдуву спіралей більше ніж достатньо.

Ємність бачка за замовчуванням – 5 мл, але є можлоивість встановити інше скло, що збільшить обсяг на 3 мл (тара не входить до комплектації). Заправляється бак через два отвори під кришкою зверху.

Valyrian Sub Ohm Tank by UWELL – потужний танк, видає пари не менше, ніж дракони Дейнеріс видають вогню. На сьогодні в арсеналі пристроїв компанії це найпотужніший атомайзер. До того ж ціна на нього зовсім ліберальна – $30.

buy ticket