1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

USA Base – американська якість і російська душа

USA Base – американська якість і російська душа

USA Base – це основа для замісу рідини в домашніх умовах. Судячи з назви, легко помилитися, вирішивши, що вона родом зі Сполучених Штатів, однак виробляє її вітчизняна компанія «ГлавТабак» з Новосибірська. Сьогодні мова піде про те, що відчуває користувач, спробувавши USA Base.

Насамперед цікаво: чому «USA», якщо «made in Russia»? Виробник пояснює це вмістом у складі продукції американського нікотину.

Флакон з пластика, обсяг якого – 100 мл. На лицьовому боці приклеєно етикетку з логотипом, інформацією про склад, правилами користування та протипоказаннями. Кришку оснащено захистом від першого відкриття та носиком для заправки.

Вміст нікотину обмежений чотирма варіантами: 0; 1,5; 3 і 6 мг. Варіантів співвідношення VG/PG на один більше: 50/50; 60/40; 70/30; 90/10 і Max VG.

Отже, що з того всього вейперу?

Ударів по горлу боятися не варто. Основа цілком помірна, «б'є» м'яко та має приємний солодкий присмак. Солодкавість від гліцерину невиразна та не позначається на смакових відчуттях від аромок.

У USA Base збережено золоту середину бази, отже вона чудово пасуватиме для самозамісу. Вартість залежить від міцності, коливаючись у межах $1,5-2,5.

buy ticket