1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Typhon by DDP Vape - дріпчик-красунчик

Typhon by DDP Vape - дріпчик-красунчик

Сьогодні поговоримо про ще один пристрій малайзійської компанії DDP Vape, з якою читач вже знайомився, - дріп-атомайзер Typhon.

Він належить до сегменту «стелс». Виглядає девайс стильно та гарно: оригінальну версію виконано з нержавіючої сталі, також є розробки-клони в матовому корпусі. Обидва пристрої заслуговують на увагу: оригінал, звісно, якістю, клон - ціною. Отже, малайзійський бак обійдеться в €130, а бюджетний клон - у €24.

Повернемося до дорогого красеня. Атомайзер доступний в трьох кольорах: сірому, чорному та сталевому. Девайс виглядає однаково чудово на потужних боксах і на простих мехмодах.

Потік повітря надходить через верхню систему обдуву. В комплекті - делрінові дріптипи, тож надмірною температурою пари перейматися не доведеться - цей матеріал до опіків не призведе.

До майданчику питань не виникає: тут немає зайвих стійок або інших незрозумілих деталей. На ньому досить місця для двох спіралей, хоча достатньо буде й однієї. Для кращої провідності інженери позолотили майданчик.

Виробники DDP Vape рекомендують використовувати з Typhon приблизно 7 витків намотки 26AWG і SS316, опір - 0,25-0,3 Ом з потужністю 40-45 Вт.

buy ticket