1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Tsunami Pro RDA by GeekVape – продовження легенди

Tsunami Pro RDA by GeekVape – продовження легенди

Пристрій, про який йдеться у цій статті, передовсім зацікавить усіх небайдужих до складних намоток. Отже, зустрічайте: атомайзер Tsunami Pro RDA від компанії GeekVape.

Новинка є апгрейдом легендарної дріпки Tsunami. Трохи змінилася зовні: вона стала ширшою (через дріптип), а її поверхня – шорсткішою. Дріпка доступна в трьох колірних рішеннях: сталевому, мідному та чорному.

База залишилася незмінною – на стійках формату velocity. Передбачено «плаваючу» стійку для шанувальників однієї спіралі.

Виробник видозмінив нижній обдув і змістив отвори для подачі повітря до країв майданчика, що обслуговується, запобігаючи у такий спосіб вірогідне протікання під час заправки рідини.

Як зазначено вище, дріптип став ширшим. Однак до комплекту входить перехідник на стандартний 510-й тип, тому незвичні розміри не є проблемою.

Tsunami Pro RDA by GeekVape – своєчасне оновлення топового девайсу, на який користувачі чекають вже давно. Нова дріпка з додатковими можливостями, свіжим дизайном за демократичну ціну $27 без сумніву засяє по-новому на фоні свого популярного попередника.

buy ticket