1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

The World Series of Vaping: кожен має шанс виграти $5000

The World Series of Vaping: кожен має шанс виграти $5000

12-13 листопада в межах найспекотнішої вейп-тусовки року VapeWeek станеться головна подія для всіх вейперів світу — The World Series of Vaping.

Вже сьогодні реєстрацію на головний вейп-турнір осені відкрито! Якщо ти не боїшся змагань і відповідаєш вимогам одній з номінацій, встигни зареєструватися до 10 листопада та доведи, що саме ти гідний звання «Best of the best».

Загальний призовий фонд — $5000

Ти маєш змогу взяти участь лише в одній з наведених нижче категорій:

  • Biggest cloud men’s (до 80 кг);
  • Biggest cloud men’s (за 81 кг);
  • Biggest cloud women’s;
  • Vape Tricks men/women.

Умови участі в The World Series of Vaping

Biggest cloud men’s

Для цих двох номінацій умови однакові. У тебе має бути один мехмод з акумулятором формату 18650, опором білду не менше за 0,1 Ом і двоспіральний випарник. До речі, кількість акумів до використання під час змагання не обмежена.

Biggest cloud women’s

Для дівчат умови участі спрощено. Дозволено будь-який девайс, будь-який опір, будь-який випарник і намотка! Найголовніше завдання - видути найбільшу та найгустішу хмару серед всіх суперниць.

Vape Tricks men/women

Тут вже оцінюватимуть твою майстерність і рівень володіння мистецтвом тріків. Рекомендуємо взяти улюблений девайс, а опісля - виконати такий трюк, який би вразив членів жюрі та всіх решта з вейп-ком'юніті.

Не прогав свій шанс виграти великі гроші, не докладаючи зайвих зусиль! Бери участь у міжнародному батлі The World Series of Vaping!

buy ticket