1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Тепер ще й баки! Hector by Arctic Dolphin

Тепер ще й баки! Hector by Arctic Dolphin

Уважний читач добре пам`ятає продукцію компанії Arctic Dolphin: боксмоди Orion і Adonis Max. Цього разу виробник вирішив перепочити від модів, випустивши бачок Hector, про який власне піде мова.

Керівництво не накладало «тінь» преміум-класу на атомайзери, як у випадку з боксами. Тому бак Hector не вирізняється надмірною вишуканістю, хоча виглядає досить стильно. Доступний у двох кольорах: чорному та сталевому.

Судячи з розмірів бази, бак позиціонують як смаковий. Вона невелика, тому випарна камера теж компактна. Загалом, бак навряд чи згодиться для навалу.

Натомість економна база при діаметрі пристрою в 24мм робить бак доволі містким: він вміщує 3,5мл рідини (а не 2, як у схожих моделях). Заправка верхня.

Система обдуву трохи незвична: широкі отвори, крізь які надходить повітря до випарника, розташовані на конекторному майданчику.

В Arctic Dolphin не експериментували з баком - тільки Hector. Головна перевага новинки - доступна ціна ($15). У всьому решта атомайзер ні кращий-ні гірший за конкурентів.

buy ticket