1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Свободу вейпінгу!

Свободу вейпінгу!

Достеменно невідомо, чим керуються депутати Верховної Ради, приймаючи той чи інший закон. Здавалось би, народні обранці мають діяти в інтересех суспільства, але останній законопроект стосовно вейпінгу доводить зворотнє. У той час, коли вчені зі всього світу запевняють, що пар є значно безпечнішим за тютюн, парламентарі вперто не бажають про це чути.

Йдеться про законопроект №2697/П стосовно прийняття змін з розповсюдження та регламт електронних цигарок. Він також пропонує обмежити продаж аксесуарів для паріння з метою захисту неповнолітніх від вейпінгу. Але з цим погоджуються навіть власники вейпшопів.

У той же час визнавати зібраний і заправлений нульовкою бак небезепечним для суспільства - як мінімум абсурдно. Слід розділяти типи пристроїв, щоби ті, хто повністю відмовився від нікотину, мали змогу без перешкод парити будь де, не почуваючись заручником згубної звички.

Законопроект однозначно потребує допрацювання, аби електронне паріння отримало нагоду розвиватися та розповсюджуватися всією країною. Віримо, що парламентарі почують голос народу та врахують побажання тих, хто є небайдужим до розвитку вейпінгу в Україні.

buy ticket