1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

SURRIC XM від Surric Vapes – ідеальний варіант для любителів мехів

SURRIC XM від Surric Vapes – ідеальний варіант для любителів мехів

Багато хто з вейперів прагне знайти собі унікальні моди, які не хотілося б випускати з рук – вже настільки вони гарні. Якщо ти один з таких вейперів – тобі варто ознайомитися з новинкою від Surric Vapes - SURRIC XM.

Користувач отримує мод у жерстяному пакуванні із зазначенням назви моделі, виробника і різними стікерами на бічних сторонах. На них є вся необхідна інформація про девайс. Усередині коробки лежить мехмод в поролоновій оболонці.

Дизайнери, які попрацювали над ним, можуть претендувати на нагороду за краще оформлення мехмода. Виглядає гаджет дуже круто! Він складається з двох частин: основного корпусу і «екзоскелета», який одягнений зверху. Серед кольорів є маса варіантів: корпус доступний у чорному і золотистому кольорах, накладна частина – в червоному, блакитному, зеленому, коричневому, сірому. Парильник може їх міксувати як завгодно.

Розбирати мод нескладно: необхідно відкрутити кнопку Fire, після чого зовнішня частина корпусу легко знімається. Конектор також легко відкручується, якщо необхідно прочистити пристрій.

Технічні характеристики:

  • конектор – 510-й;
  • діаметр – 28 мм;
  • акумулятор 18-650;

Середня вартість мехмода – 180 доларів.

Підписуйтесь на новини Vape week в Facebook і VK!

 

buy ticket