1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

See No Evil Mod By Purge: тепер зла вистачає

See No Evil Mod By Purge: тепер зла вистачає

Компанія Purge mods продовжила випуск комплектуючих у стилі своєї попередньої моделі Suicide King. Цього разу вона запропонувала світу вейпінга справжню «злу» колекцію See No Evil Edition з мехмода і дріпка Headshot.

Лінійка включає в себе три версії: «Не чую зла», «Не бачу зла», «Не завдаю зла», над дизайном яких працював Метью Хагерманн (Matthew Hagermann). На корпусі мода виведене глибоке і велике гравірування черепа із зав'язаними очима (точніше, очницями - він же череп!). Під ним висічені ромбовидні візерунки, а також є матова насадка, щоб мод зручно тримався. Зображення черепа також є на дні мода. Доступний у трьох кольорах: золото, срібло, бронза.

Мех оснащений литою мідною кнопкою з довгим різьбленням. Закручується-розкручується тут все дуже туго. Сама кнопка - регульована і підлаштовується під акумулятор.

Дриптип - 810, коннектор - гібридний 510-й.

Атомайзер Headshot RDA з набору зовсім не новинка. Нагадаємо тільки, що у нього зручна трьохстійкова база із затискною пластиною.

See No Evil Edition by Purge mods - справжній механічний брутальний шедевр. З ним точно зла вистачить усім. Єдине, на що зла таки не вистачає, це вартість пристрою у $ 450. Хоча для подібного девайса вона цілком виправдана.

buy ticket