1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Найнетривіальніша тусовка – Ukrainian Vape Week – відбудеться в листопаді

Найнетривіальніша тусовка – Ukrainian Vape Week – відбудеться в листопаді

Спустошивши чергову пляшечку з жижою, ми, природньо, купуємо нову. Заходимо на сайт або приходимо до магазину, полиці якого заповнені розмаїттям, у тому числі цін. Говорячи про рідини вітчизняного виробника, то їхня вартість стартує від 10-15 грн. за 10 мл, а ридини американських вирбників - сягають 700 грн за 60 мл. Погляньмо під кришечки та подивимося на склад того, що буде представлено 12-13 листопада в межа однієї з наймасштабніших виставок Vapeexpo – Ukrainian Vapor Week.

Склад будь-якої рідини обов'язково має основу: гліцерин і пропіленгліколь + нікотин (за бажанням, тому про нього не говоритимемо). Тепер по черзі.

Пропіленгліколь - це двоатомний спирт, який виступає в якості харчової добавки та розчинника. Потрапляючи в організм, він перетворюється на молочну кислоту, яка є зовсім безпечною для здоров'я людини. Він офіційно дозволений в усіх країнах світу та широко застовується у виготовленні косметики та в харчовій промисловості. Він з'єднує між собою всі компоненти рідини.

Гліцерин - це багатоатомний спирт. Його широко застосовують у виробництві їжі та фармацевтиці. Ми щодня споживаємо його, випиваючи чергову чашку чаю, з'їдаючи хліб або дезинфікуючи руки антисептиком. Рідини для вейпінга вміщують гліцерин натурального походження, який отримують з овочів. Він робить пар густим і солодким.

Всі рідини поділяються на міцні, середні, легкі та безнікотинові.

Ароматизатори – це нешкідливі харчові домішки. Вони надають суміші бажаний смак. Це можуть бути продукти натурального чи штучного походження. Вони є повінстю безпечнми для здоров'я

У деяких дешевших і низькоякісних рідинах дослідники винайшли метил, бензилбензоат, органічні кислоти та інші компоненти.

Що конкретно вміщує кожна баночка, яка вас цікавить, звідки завезено складники улюбленої рідини та в якому співвідношенні вони змішані, ви дізнаєтеся від вітчизняних та іноземних виробників у межах міжнародної виставки Vape Week Kiev.

Приходьте на Vapexpo Kiev та скуштуйте найсмачніші та незвичайні новинки індустрії, беріть участь в активностях на стендех компаній і вигравайте цінні призи. Експоненти приготували безліч подарунків, тому, не дивуйтеся, коли вони почнуть розкидуватися ними зі сцени.

Квитки на Vape Expo Kiev незабаром з'являться у продажу. Стежте за новинами на сайті найочікуванішої тусовки листопада: https://vapeweek.com.ua/ru.

buy ticket