1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Purely Pocket by Fumytech — карманний пристрій для новачків

Purely Pocket by Fumytech — карманний пристрій для новачків

Компанія Fumytech не дуже розрекламована у порівнянні з іншими китайськими виробниками девайсів вейпінгу. Але ви, швидше за все, пригадаєте мініатюрний девайс, що дублює дизайн всесвітньо відомої запальнички Zippo, під назвою EZipe. До слова, незважаючи на свої розміри та, здавалось би, провальну ідею, пристрій видався вдалим.

Девайси від Fumytech заслуговують на нашу увагу, тому сьогодні ми уважно розглянемо один з цікавих пристроїв цього виробника, а саме — Purely Pocket.

Як будь-яка інша поважна компанія, Fumytech випустила свій стартовий набір - винятково кишеньковий пристрій Purely Pocket. Цей нехитрий девайс має успіх серед своєї цільової аудиторії - новачків.

Далеко не всі стартові набори мають функцію регулювання, але Purely Pocket має, вона коливається в межах 3.5—5V. За роботу девайса відповідає акумулятор на 2300 mah. Коли рівень заряду сягне показника 10%, індикатор засвітиться червоним кольором, попереджаючи користувача про необхідність підзарядити енергію від мережі. Для цього девайсу передбачено два види випарників — на 0.7 и 0.9 ohm. Різниця між ними не суттєва, але все ж є.

Система обдування - елементарна. Отвір для забору повітря розташовано на споді корпусу, а поруч з ним виробник намалював знаки «плюс» і «мінус», щоб показати початківцям вейперам, як збільшити чи, навпаки, зменшити затяжку.

Обсяг баку є стандартним для новачків - 3 мл. Хоча сьогодні існує безліч баків для профі з об'ємом 2 мл. Отже зазначених трьох мілілітрів цілком стане на день розміреного паріння.

Якщо ви є власником сучасного девайсу для профі, цей кишеньковий набір навряд чи вас здивує, він швидше змусить посміхнутися, як мультик, якого ви раніше не бачили. Він не надто вирізняється за дизайном, але технічних характеристик є досить, щоб позбутися згубної звички та перейти на пар.

А ще цей невеличкий кишеньковий інгалятор має свою фішку - це заглушка, яка перешкоджає потраплянню сторонніх предметів до пристрою через дриптип.

Purely Pocket гідний того, аби стати першим випарником, який ви носитимете у кишені. 

buy ticket