1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Правила безпечного вейпінгу на відпочинку

Правила безпечного вейпінгу на відпочинку

Якщо ти читаєш цю статтю, отже напевно готовий відпочивати та вейпити. Напевно, ти вже придбав квиток на топове вейп-паті Ukrainian Vapor Week Odesa, яке відбудеться 1 липня.

Справді, що є кращим за вейпінг в Одесі? Сидиш на березі моря та париш у захід сонця... Проте, насолоду від вейпінгу на морі отримаєш лише за умов дотримання правил безпеки.

Напередодні вейп-тусовки на пляжі ми вирішили написати про правила безпеки, які стануть у нагоді, аби вейпінг на відпочинку залишив лише приємні враження.

Правила безпеки на березі моря

Ти добре знаєш, що собою являє електронний девайс для паріння. Це штука, по-перше, зі струмом. По-друге, вона генерує пар, тобто нагрівається до високих температур.

Розташувавшись на пляжі:

  1. Не залишай девайс на розпеченому піску під сонцем, інакше здобудеш репутацію терориста-смертника (в кращому випадку). Жарти жартами, але якщо акумулятор вибухне, буде не до сміху: ти та оточуючі можете постраждати. А ти постраждаєш ще й морально, втративши улюбленого модика.
  2. Не заходь з девайсом у море. Вейпінг у морі неприпустимий! Море – це вода, твій вейп – це струм. З відповідними наслідками.
  3. Не залишай девайс без нагляду. Його не просто можуть вкрасти – його можуть взяти до рук діти чи неслухняні тварини, а це дуже небезпечно.
  4. Пар тільки поруч з тими, хто не заперечує. Пляж – це громадське місце, отже, вейп на морі – все одно, що вейп на зупинці. Доведеться враховувати інтереси оточуючих. Це швидше правило пристойності, а не безпеки, але його теж слід дотримуватися.

Правила безпеки на Ukrainian Vapor Week Odesa

Тут, звісно, все простіше. Адже тут ти серед своїх. Ось він – справжній вейпінг на відпочинку! Однак, під час вейп-тусовки теж доведеться дотримуватися певних правил:

  1. Дотримуватися перших двох пунктів з попереднього переліку – твоя безпека понад усе. Дітей, тварин і противників паріння на Ukrainian Vapor Week Odesa не буде.
  2. У міру вживати алкоголь. Не забувай, що на пляжі – спекотно та стадія сп'яніння настає значно швидше, що робить вейпінг на морі небезпечним (оскільки легко забути про попередні правила). Про те, що ти зіпсуєш відпочинок оточуючим, говорити зайве.
  3. Слухати ведучого. Ukrainian Vapor Week Odesa обіцяє багато конкурсів. Якщо ти маєш намір брати у них участь, слухай ведучого, який розповідає про умови. Дотримання гарантує право на чесний виграш.
  4. Дивитися навколо. Будь пильним, адже не всі знатимуть ці золоті правила безпечного вейпінгу на морі. Прояви свідомість і врятуй вейпінг в Одесі!
  5. Контактувати з організаторами в будь-якій непевній ситуації. Якщо тобі здається, що щось пішло не так – попередь організаторів або охорону, які професійно владнають будь-які проблеми.

Ось і все! Крім правил безпечного вейпінгу на відпочинку, рекомендуємо ознайомитися з етикетом вейпера. Тепер сміливо запалюй на Ukrainian Vapor Week Odesa та не сумнгівайся, що вейп на морі стане незабутнім!

Не маєш квитка на Ukrainian Vapor Week Odesa? Швидше купуй – квитків залишиилося обмаль!

buy ticket