1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Підвищуємо рівень: Mega Volt 80W by Council of Vapor

Підвищуємо рівень: Mega Volt 80W by Council of Vapor

Популярність компанії Council of Vapor є очевидною через кількість фотографій у соцмережах – девайси з емблемою виробника світяться на багатьох приватних фото користувачів.

Найпопулярніший - бокс-мод Mini Volt, але він призначений швидше для стелс-вейпінгу. Тому компанія подбала про шанувальників потужного паріння. Нещодавно вона випустила новинку – бокс Mega Volt.

Назву з Mini змінено на Mega, але на габаритних характеристиках це жодним чином не позначилося. Mega Volt – зручний, компактний девайс. Трохи більший за старшого брата, але все одно не забирає багато місця у кишені.

Версія Mega вдвічі потужніша за Mini – 80W. Слід згадати про високу конкуренцію у цій лінійці, отже Council of Vapor доведеться позмагатися за своє місце під сонцем.

Вбудований акумулятор 20500 подарує власнику ємність у 1750 mAh. Плату бокс-моду оснащено функцією Passthrough, тож парити без перерви тепер не проблема.

Повного заряду акумулятора в активному режимі, як стверджує виробник, вистачить на півгодини.

В Інтернеті бокс-мод Mega Volt by Council of Vapor коштує $50. Девайс цілком виправдовує свою ціну: стильный дизайн і чудові технічні параметри, які гідно оцінять середньостатистичні вейпери. Якщо новинка зацікавила - беріть! Смачного паріння!

buy ticket