1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Суцільний космос від Sputnik RDA by Vapor Plume

Суцільний космос від Sputnik RDA by Vapor Plume

Схоже, конкурентам компанії Coil Master припав до душі космічний підхід до створення дріпки Monstruito Flying Saucer. Ось чому сьогодні говоримо про чергову космічну новинку - дріп Sputnik RDA, цього разу від виробника Vapor Plume.

Користувачі, що регулярно відстежують огляди атомайзерів, звикли до стандартних рішень конструкції обдуву, майданчиків, що обслуговуються, та ін. Але раптом з'являється дехто, хто виходить за межі буденності своїм ноу-хау. Vapor Plume Sputnik - саме такий девайс.

Sputnik RDA by Vapor Plume

На офіційному сайті ще відсутні технічні показники новинки, однак, судячи з фото, цей девайс - то є щось. Тільки база чого варта. Втім, час покаже, що воно є на практиці.

Базу виконано у формі півсфери, на якій розташовано 4 стійки (по парі на кожну полярність). Хоча розміри майданчику, що обслуговується, на перший погляд виглядають замалими, але в цьому є свої переваги. По-перше, рідина, яку заливають, стікає сферою та потрапляє чітко на вату. По-друге, зручна система кріплення: кінці спіралі не заважають один одному, тому їх легко відкушувати.

Система обдуву теж заслуговує на увагу. Тут є верхня та нижня подача повітря до камери. Передбачено регулювання. Судячи з фото, є можливість чергувати слоти, а це величезний плюс для всіх шанувальників смачного пару.

Висновок: чудове інженерне рішення з привабливими технічними характеристиками та стильним дизайном. Чекаємо на Sputnik RDA by Vapor Plume на ринку з нетерпінням.

buy ticket