1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

PockeX by Aspire – знову все для новачків

PockeX by Aspire – знову все для новачків

Розглядаючи ринок вейпінгу, складається враження, що доля девайсів для початківців значно переважає долю пристроїв для досвідчених вейперов. У той самий час виробники не припиняють тенденцію представляти нові моделі електронних сигарет бюджетного класу в форматі «все в одному». Сьогодні у нас в гостях один з таких стартових наборів від компанії Aspire під назвою PockeX.

Слід відзначити, що в цьому класі виробник робить девайси максимально простими, тому вишуканості тут шукати зайве. PockeX, скажімо, взагалі схожий на аналогічний девайс від Kangertech. Однак, потішив асортиментем кольорів корпусу.

По факту PockeX оздоблений сабомним атомайзером, опір якого складає 0,6 Ом. Водночас навііть скромних 23 ватт вистачає, щоби навалювати досить солідно. Живлення забезпечує вбудований акумулятор обсягом 1500 міліампер. В атомайзері застосовують змінні випарники формату U-Tech, тому проблем з придбанням виникати не повинно. До баку вмішуються два мілілітри рідини – цілком стандартний показник для цього формату.

Пристрій був би вдалішим, якби не одне але – таких продуктів на ринку досить багато, щоби PockeX загубився між ними. Але все ж Aspire встановив привабливу ціну, девайс здатен взірвати ринок стартових наборів.

buy ticket