1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Peerless RDTA by GeekVape: популярна лінійка росте

Peerless RDTA by GeekVape: популярна лінійка росте

Мабуть, компанія GeekVape не рівно дихає до атомайзерів. По-перше, їх у неї багато, по-друге, вона випускає їх часто. Нещодавно GeekVape створила прекрасну дріпку Peerless RDA, потім зразу ж випустила її оновлення – Peerless RDA Special Edition, а тепер продовжила лінійку і створила дріпобак Peerless RDTA.

Не меншою популярністю серед вейперів користувалася інша серія компанії – Avocado. Так ось, якщо поглянути на новинку, то можна помітити її схожість зовні з баками тієї колекції, хоча Peerless RDTA виглядає більш масивним. Доступними є декілька варіантів кольору корпусу: чорний, червоний, сталевий, золотий і синій.

Свого часу дріпка Peerless сподобалася користувачам завдяки цікавим стойкам. Не дивно, що у новому дріпобаці виробник вирішив залишити майже аналогічне рішення – тільки гвинти тепер вгорі стойок.

Система обдування проста і зрозуміла: два отвори в юбку корпусу, через які здійснюється подача повітря безпосередньо до спіралей. Регулюється поворотом топ-кепа. До речі, у комплекті є керамічна заглушка одного з отворів, щоб девайс можна було використовувати в режимі однієї спіралі.

Ємність бака може становити або 2 мл, або 4 мл: відповідно до норм директиви TPD або за бажанням користувача. Змінюється об’єм просто: за допомогою силіконової заглушки в баку для рідини. Заправка відбувається через щілину в базі, для доступу до якої досить прибрати цю заглушку.

Peerless RDTA by GeekVape – вдале доповнення серії, яка припала до смаку багатьом вейперам. Вартість складає $ 30.

buy ticket