1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Peerless RDA Special Edition by GeekVape – тепер безумовно в топі

Peerless RDA Special Edition by GeekVape – тепер безумовно в топі

Компанія GeekVape є лідером на вейп-ринку, тому про неї чув майже кожен вейпер. Не так давно вона представила атомайзер Peerless RDA та одразу вирішила вдосконалити його. Отже, сьогодні познайомимося з проапгрейдженою версією – Peerless RDA Special Edition.

Дизайн не змінився суттєво: матове покриття попередньої моделі стало гладенько-глянцевим (матеріал корпусу – нержавіюча сталь 304). Крім того, зменшилася кількість і трохи змінилися варіанти забарвлення корпусу – тепер їх чотири (чорний, сталевий, срібний і золотий).

Ще одна особливість, яка теж трохи позначилася на зовнішньому вигляді, – інший топ-кеп, завдяки якому з'явилася можливість використовувати з дріпкою 810-й дріп-тип.

Гордість атомайзера – стійки сервісної бази. Завдяки двом різним отворам є можливість намотати від простих до найнезвичайніших і найпотужніших спіралей. Передбачено встановлення одного чи двох койлів.

Система обдуву – бічна, а отвори розташовано біля місця для намотування, що направить потік повітря безпосередньо до спіралей і забезпечить бездоганний обдув.

Peerless RDA Special Edition by GeekVape – справді якісний апгрейд попередньої моделі. Більше того, новинка вийшла настільки вдалою, що її вже зараз сміливо долучаємо до топ девайсів 2017 року. Вартість становить $28.

buy ticket