1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Orcish by ICloudCig: RDA може стати RDTA

Orcish by ICloudCig: RDA може стати RDTA

Можливо, ви ще не зустрічалися з виробником ICloudCig. Але це зовсім не означає, що з ним не варто познайомитися.

На його сайті написано: «Everything must be different» («Все має бути інакше»). Можливо, так воно й має бути. Як стверджують у ICloudCig, має, їхні продукти не є ідеальними, але вони завжди докладають максимум зусиль, щоб створити щось нестандартне.

Одним з найвідоміших продуктів компанії стала дріпка FishBone завдяки своїй незвичній прозорій кришці. А модель Moradin RTA запам'яталася внаслідок використання керамічної бази, яка мала би забезпечити зовсім нову якість смакової передачі.

Але те, що компанія випустила зараз, не збігається з її принципами. Новинка позщбавлена особливостей, які би різнили її від конкурентів. Можливо, причина полягає в надмірноій популярності атомайзерів класу RDTA.

Привітайте новинку від ICloudCigбак Orcish.

Цього разу дизайнери створили бак, який складно відрізнити від його братів, яких вробляють під іншими ТМ.

Orcish виготовлено з нержавіючої сталі та важить він 90 г. Висота баку складає 55 мм, а діаметр - 25 мм.

Те, що він нічим не відрізняється від інших баків, - не є зовсім правдою. Він має унікальну відмінність! Легким рухом руки RDTA перетворбється… Перетворюється на звичайнісіньку дріпку! Тому, впевнено заявляємо, що Orcish by ICloudCig — універсальний трансформер.

Тепер перейдемо до технічної частини.

Дріпкою цей бак роблять стандартні стійки Velocity, а для укладки вати передбачено 4 отвори. На сайті виробника заявлено, що робочий обсяг складає 5 мл. Але, глянувши на скромні розміри резервуару, в це складно повірити.

Заправляти жижу можливо через передбачені для цього отвори, які розташовано на боковій частині корпусу чи через дірки для вати, але лише в тому випадку, коли спіралі ще не стоять.

Визначною деталлю верхньої частини атомайзера є радіатор. Дріптип на Orcish встановлено делриновий, а до комплекту входить 510-й адаптер.

Ціна на Orcish цілком прийнятна — 20$ за комплект. Тому, якщо ви не знайдете гідної альтернативи, спробуйте цей бак і поділіться своїми враженнями.

buy ticket