1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Omni RDA by Vapergate – дріпка-трансформер

Omni RDA by Vapergate – дріпка-трансформер

У 2017 році компанії Vapergate виповнюється чотири роки. Хлопці вирішили відзначити свій день народження в оригінальний спосіб і випустили новий, без перебільшення, колекційний пристрій – дріп-атомайзер Omni – у кількості лише 250 штук. Пропонуємо ознайомитися з лімітованою новинкою.

Крім дріпки, до комплекту увійшли дві бази, що обслуговуються, п'ять спідниць з різними слотами для обдуву, два топ-кепи, чотири дріп-типи та пін для користування пристроєм на сквонк-модах.

Бази являють собою goon-стійки, а не очікувані Velocity. В цілому тут все стандартно, крім діаметру, який склав нетипові 27 мм.

Система обдуву тут більш ніж різноманітна. Як згадувалося вище, виробник пропонує п'ять різних спідниць з різними отворами, що обіцяє різні відчуття від польоту. Замінюються вони просто: одну спідницю знімають з корпусу, іншу надягають на нього. Безпосередньо обдув регулюється обертанням топ-кепу.

Omni RDA by Vapergate – надзвичайно примітна річ, яка потішить багатьох вейперів. На окреме спасибі заслуговують виробники за щедрість набору, куди вони поклали справді необхідні деталі, що максимально урізноманітнюють процес паріння. На жаль, стати щасливим володарем цього девайсу непросто через високу ціну $120 та обмежену серію.

buy ticket