1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Огляд дріпки Druga RDA від Augvape

Огляд дріпки Druga RDA від Augvape

Компанія Augvape розпочала активно випускати нові пристрої. Більше того, намагається створювати унікальні продукти, які би відрізнялися від девайсів конкурентів. Перший гаджет, який дуже швидко привернув увагу вейперів, – Merlin RDTA. На хвилі популярності першого девайсу компанія одразу випустила наступний – атомайзер Druga RDA.

Розробники обрали досить цікавий вид бази дріпки: дві стійки, кожна з яких має по одному широкому отвору та по два гвинти у формі капелюшків. З такою базою легко працювати та встановлювати койли. Встановлення здійснюється без викруток, щоб не попекти пальці. Комплект з девайсом містить спеціальний пін для сквонкерів.

Система обдуву досить стандартна: отвори для повітря розташовано навпроти спіралей. Цього цілком достатньо, щоб забезпечити повітрям навіть незвичайні намотування. Користувач завжди має можливість відрегулювати обдув, повертаючи спідницю корпусу.

Цю новинку навряд чи назвемо унікальною та свіжою, тому що схожість з існуючими девайсами є досить помітною. В цілому пристрій здатен зацікавити вейперів своїми характеристиками та дизайном.

Ціна такої дріпки – 40 доларів.

buy ticket