1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Nicomore N1 – відкриття у світі вейп-девайсів

Nicomore N1 – відкриття у світі вейп-девайсів

Неординарна новинка щойно з'явилася на вейп-ринку – атомайзер Nicomore N1. Розробники пристрою стверджують, що він стане новою хвилею у вейп-культурі. Дивуєшся, що такого унікального може бути у випарнику? Не повіриш, це девайс для паріння з ароматизованими кульками. Неймовірно, але саме таке нововведення обіцяє стати популярним трендом серед вейперів уже незабаром.

Що являє собою пристрій? Все просто: є бак, куди заливаємо базу, вибираємо ароматизатор і додаємо у випарник. Звісно, що більше ароматизованих кульок у спеціальних відсіках, тим більше смаку під час паріння.

N1 – це і є випарник, але в комплекті ми ще отримуємо особливу деталь N1 Mate для зарядки ємності з цими кульками. Далі вибираємо смак, накручуємо на цю деталь атомайзер, і кульки потрапляють до випарника. Потім потрібно від'єднати гаджет і накрутити випарник на улюблений ББ. Виглядає цікаво, але наразі не зовсім зрозуміло, навіщо це робити.

N1 Mate виглядає, як мехмод. Саме тут кульки виштовхуються з резервуара. Невідомо, що відбувається з кульками після використання, скільки вони коштуватимуть, де їх купувати та яким буде вибір смаків. Головні питання – як впливатимуть ці кульки на улюблені рідини парців, які властивості смаку передаватимуться.

На цей момент компанія представляє 8 ароматів, які цілком придатні до міксування: молоко, кава, лимон, вишня, ананас, полуниця, шоколад і персик. Якщо цей атомайзер користуватиметься попитом серед вейперів, для нього створять лінійку смаків.

buy ticket