1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Не знаєш, з чим використовувати TFV8 Baby від SMOK? Обери бак Flow від Wotofo

Не знаєш, з чим використовувати TFV8 Baby від SMOK? Обери бак Flow від Wotofo

Активність виробника вейп-пристроїв Wotofo вражає. Особливо помітним його розвиток є в сегменті атомайзерів: що не новина, все про випуск нового девайсу.

Не встигли хлопці випустити Serpent SMM, як з'явилася інформація про новинку – атомайзер Flow.

Жодними оригінальними рішеннями в плані дизайну девайс не відзначається. Основа корпусу з нержавіючої сталі, бак для рідини – зі скла. На верхній частині кришки є спеціальні виїмки для комфортного відкручування. На кільці регулювання видно гравіювання з назвою гаджета. На даний момент атомайзер доступний тільки в сталевому кольорі.

Різниця Flow від інших девайсів полягає у роботі випарників, які не обслуговуються. Для Wotofo це рідкість, оскільки зазвичай розробники випускають баки, що обслуговуються. До атомайзера вони пропонують лише один випарник на 0,25 Ом. Рекомендована потужність – від 30 до 60 Вт. Фішка цього пристрою полягає у можливості використання не тільки стандартного комплектного випарника, але й TFV8 Baby від SMOK.

Система обдуву звичайна: два отвори в нижній частині бака та кільце для регулювання повітря. Ємність баку 4 мл. Рідина заливається через два отвори у верхній частині атомайзера.

Ціна такого девайсу – 30 доларів.

buy ticket