1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Model M RDA: жарти в бік

Model M RDA: жарти в бік

Після гомону, який вчинив своїм виходом до світу флагман Model Т RDA від відомої китайської компанії EHpro спільно з американським брендом Duality Designs, спільнота випустила чергову новинку. Тому, сьогодні ми презентуємо вашій увазі Model M.

Ні, не думайте, що отвір обдуву тепер має 4 конфігурації, виконаних у вигляді літери М. Цього разу виробники вирішили не зациклюватися на нових ідеях в плані ТТХ, а задіяли наближені до класики, але не менш ефективні рішення.

Розглянемо свіжий бак ретельніше та дійдемо висновку, чи вдалося американо-китайському тандемові здивувати вибагливу публіку цього разу.

Ми не знаємо, чи мали дизайнери відпустку, та чи не скінчилося в них джерело надхнення. Ймовірно, це лише новий фірмовий стиль від EHpro. Model М не містить декоративних елементів, хитромудрих візерунків або ще чогось незвичайного, як, скажімо, це мало місце в моделі T.

Технічні характеристики:

Розробляючи нову дріпку, виробники приділили особливу увагу стійкам. Хоча, за їхніми словами, стійок бак не має.

На платформі встановили дві стійки з чотирма отворами діаметром 2,5 мм, куди встановлюють ніжки однієї чи одразу двох спіралей. Вінти розташовано на боковій частині платформи. Загалом база є досить комфортною та виглядає цей атомайзер без стійки досить незвично та надійно.

Систему обдуву представлено двома широкими горизонтальними слотами пласкої форми, розташованими зверху.

Розміри:

Діаметр: 22 мм

Діаметр без дріптипа: 27 мм

Діаметр з дріптипом: 39,6 мм

Нова модель атомайзера має той самий широкий і плаский дріптип, що й попередня. З поваги до прихильників звичайних деталей, творці укомплектували модель універсальним 510-м конектором з позолоченим піном. Матеріал атомайзера – нержавіюча сталь. Вага – 41 грам.

Спостерігаючи за результатами спільної роботи компаній з Китаю та США, робимо висновок, що припиняти співпрацю їм не варто. Щоразу нова дріпка виходить кращою. Наразі невідомо, чим здивують нас компанії у майбутньому, але Model M за ціною в межах 18-25$ по Україні заслуговує на увагу з боку просунутих шанувальників щільного пару. 

buy ticket