1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Merlin Mini RDA CAP KIT by Augvape: чарівне перетворення

Merlin Mini RDA CAP KIT by Augvape: чарівне перетворення

Компанія Augvape досить давно випустила якісний бачок Merlin Mini RTA. І, не дивлячись на великий проміжок часу, пристрій досі залишається топовим у продажах. Але не сидіти ж, склавши руки та збираючи вершки, – потрібно закріпити успіх.

Саме так подумала компанія і випустила новий девайс у лінійці Merlin. Отже, зустрічайте: дріпка Merlin Mini RDA CAP KIT. Ну як сказати дріпка ... Загалом, про все по черзі.

Перед описом новинки усе ж таки варто поновити у пам'яті згаданий Merlin Mini RTA. Виглядає він скромно, проте функціональність на вищому рівні.

Справа у тому, що виробник додав до комплекту з ним дві бази, тому в атомайзер можна було поставити як одну спіраль, так і намотати два жирних койла на velocity-стійки.

А тепер повернемося до героя сьогоднішнього огляду.

Це не дріпка, а її корпус. Таким чином, атомайзер без деки.

Читач може запитати: «І що з ним робити?». А ось що. Потрібно просто взяти Merlin Mini, зняти його верхню частину і поставити на деку цю саму «недодріпку». У підсумку буде повноцінний дріп-атомайзер!

Крім того, виглядає він надкруто: гравірування найменування моделі на корпусі, цікава форма і класичні кольори. Що ще потрібно для успіху? Хоча, потрібен широкий дріптіп – і він є у комплекті.

Вартість чудної новинки Merlin Mini RDA CAP KIT by Augvape приблизно $ 11.

buy ticket