1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Medusa Reborn від Geekvape – новий девайс зі старими проблемами

Medusa Reborn від Geekvape – новий девайс зі старими проблемами

Китайські виробники комплектуючих для паріння відслідковують поточні тренди у вейпінгу, тому в асортименті своєї продукції мають не лише десятки пристроїв, але й стільки ж доробок. Серед останніх оновлень – атомайзер Medusa Reborn RDTA.

До комплекту входить пристрій, кілька кілець ущільнювачів, пін, 4 запасних гвинти, викрутка та перехідник для 510-го дріптипу.

Дизайн девайсу інший від звичного атомайзера: зовні він схожий на дріпку «на стероїдах» через 810-й дріптип, 4 отвори для обдуву та гравіювання внизу корпусу. Гаджет пропонують у чорному, сталевому, синьому та райдужному кольорах.

Усередині Medusa Reborn дві незвичайні стійки, які нагадують базу Peerless. Отвори розташовано на різній висоті, а койли затиснуті гвинтами.

Ванночка в атомайзері досить глибока: 3,5 мілілітри. На жаль, тут немає отвору для заправки. Щоб залити рідину, треба зняти топ-кеп і піпеткою закапати рідину. Тому часом жижа нерівномірно потрапляє на бавовну – в цьому власне й полягає головний недолік пристроїв серії Medusa.

Технічні характеристики:

  • висота – 40 мм;
  • діаметр – 25 мм;
  • обсяг ванночки – 3,5 мл;
  • обдув – бічний.

Джерело: vivalacloud.ru

buy ticket