1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Mecha 75 by VeeApe – однак на DNA

Mecha 75 by VeeApe – однак на DNA

Зазвичай плата DNA зустрічається в боксмодах лише відомих виробників. Але часом трапляється вона й у пристроях маловідомих компаній. Про мод саме від такого виробника поговоримо сьогодні – Mecha 75 by VeeApe.

Сучасна мода на зовнішній вигляд, вочевидь, не цікавила дизайнерів - вони випустили габаритний і важкий бокс. Натомість таке виконання створює враження надійності пристрою. Агресивності додає камуфляжне забарвлення - один з трьох колірних варіантів корпусу.

Якщо дизайн новинки вам до вподоби, сміливо купуйте мод, не переймаючись технічними характеристиками. Тут встановлено чіп від Evolv, отже, до робочих характеристик питань не виникне.

Максимальна потужність 75Вт, допустиме напруження в межах від 0,2 до 6,2В, підтримуваний опір на канталі - 0,1-3Ом, на нікелі - 0,08-1Ом.

Попри великі розміри мод працює лише від одного акумулятора формату 18650. Він заряджається через роз'єм micro-USB. Через нього ж оновлюється прошивка.

Кришка акумуляторного відсіку кріпиться на магнітах. На бічних частинах корпусу є перфоровані вставки для охолодження плати.

Mecha 75 by VeeApe наразі є «темною конячкою» на ринку боксмодів. Однак якісна плата та стильний дизайн здатні вивести його в лідери. Зрештою, всі імениті виробники колись були невідомими нікому на початку шляху. Вартість новинки від $75 до $85.

buy ticket