1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Кто виробляє компоненти для жиж? GoodCat Laboratories на Ukrainian Vape Week

Кто виробляє компоненти для жиж? GoodCat Laboratories на Ukrainian Vape Week

Вейп-подія Ukrainian Vape Week, що сталася 12-13 листопада, є однією з найвизначніших у світі вейпінгу. VapeWeek зібрав багато відомих виробників девайсів і рідин для електронних інгаляторів. Але захід відвідав особливий гість – GoodCat Laboratories – лабораторія з виготовлення компонентів, що входять до будь-якої рідини. Таких лабораторій в цілому світі лише три.

Перше, що привернуло увагу відвідувачів на стенді компанії, – назва. «Хороша кішка». Як це пов'язано з вейпінгом?

За словами представника компанії, таку назву обрали невипадково. Засновник GoodCat Laboratories хотів, аби фірма у споживачів асоціювалася з чимось м'яким, добрим і лагідним. Тепер зрозуміло. Що може бути лагідніше за хорошу кішку?

Тепер про лабораторію. Розташована в американському місті Нейплс, штат Флорида. Займається виробництвом компонентів для рідин понад 7 років. Зареєстровано як медичну фабрику. Відповідає всім нормативним вимогам штату (21CFR ч. 111).

У команді GoodCat Laboratories працюють вчені з науковими ступенями.

Фірма випускає 3 мільйони флаконів з різноманітними компонентами щомісячно!

На даний момент компанія вирішила розширити кордони діяльності. Маючи всі ресурси, багатий досвід і знання про склад справжньої преміум-рідини, GoodCat Laboratories запустила у виробництво власну лінійку жиж – The Rare Hare. Її представили на Ukrainian Vape Week. Лінійка налічує чотири смаки. Саме такою, за словами представника GoodCat Laboratories, має бути рідина на смак преміум-якості.

Якщо вірити захопленим виразам облич і відгукам дегустаторів, вони спробували щось екстраякісне. Мабуть, вчені сертифікованої лабораторії з виробництва жиж справді знають головний секрет створення преміум-продукту.

Інші цікаві факти з Ukrainian Vape Week дивись у розділі «Новини».

Вже незабаром не тебе чекають нові вейп-заходи від організатора VapeWeek, компанії Smile-Expo. Ознайомся з анонсом наступних вейп-івентів!

buy ticket