1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

KillingTime – нова дріпка від Secret squad

KillingTime – нова дріпка від Secret squad

Чого тільки не вигадують виробники вейп-девайсів, щоб їхню продукцію помітили вейпери: хтось розробляє крутий дизайн, інші працюють над крутими технічними характеристиками, а треті називають пристрої так, щоб вони були на слуху. Наприклад, компанія Secret squad презентувала дріпку, назва якої й інтригує, і насторожує. Знайомтеся, KillingTime.

Відразу видно, що дизайнери гарно попрацювали. Дріпка виглядає просто і стильно. Якщо найчастіше виробники копіюють елементи гаджетів і нібито створюють «нове», то тут розробники поставилися з розумінням до потреб користувачів, створивши універсальне оздоблення. На даний момент є доступними атомайзери сталевого та чорного кольорів. Основний матеріал конструкції – нержавіюча сталь 316.

Дріпка складається з двох частин – юбки та майданчика, який обслуговується. Система подачі повітря – бічна. Її можна задіяти, якщо невеликих отворів у нижній частині деки буде недостатньо.

На базі, що обслуговується, встановлені дві широкі стойки. На кожній з них є по одному гвинту, які відповідають за кріплення ніжок спіралі.

У наборі користувач отримує атомайзер і пакетик з допами, які стандартно є у кожному комплекті.

Підписуйтесь на новини Vape week в Facebook та VK!

buy ticket