1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Як минуло відкриття першого вейп-бару в Києві PAR.K Enjoy Smoke

Як минуло відкриття першого вейп-бару в Києві PAR.K Enjoy Smoke

Головна новина для вейперів столиці! 23 листопада на вулиці Михайлівській, 22А відкрився унікальний заклад для всіх мешканців Києва — вейп-бар PAR.K Enjoy Smoke.

Нам пощастило потрапити туди перед офіційним відкриттям. Приміщення виявилося досить просторим з класним інтер'єром.

Стильний лофтовий дизайн — одна з головних фішок мережі Enjoy Smoke, що вигідно вирізняє її з поміж інших вейп-барів. Тут дві зали, оформлених у класичному «вейперському» стилі: зручні пуфи та дивани, фотографії найкрутіших вейперів світу, великі вітрини з різноманітною продукцією, плазма з трансляцією оглядів, велика барна стійка, де наливають не лише жижі на пробу, але й алкогольні напої.

Вейп-бар PAR.K Enjoy Smoke

Атмосфера невимушена, абсолютно всі тішаться відвідувачам, завдяки цьому відчувається домашній затишок. З перших хвилин перебування заклад стає своїм, сюди хочеться повернутися знову.

Розмаїття асортименту приголомшує: є культові американські преміалки та найкращі рідини від українських виробників. Скуштувати можливо все. До речі, Enjoy Smoke є офіційним дистриб'ютором американського преміум-бренду Diamond Vapor. На відкритті бару американська компанія Frisco презентувала свою нову рідину.

Вейп бар PAR.K Enjoy Smoke в Киеве

Із заліза є стандартні набори для новачків від Joyetech та інших світових виробників, справді ексклюзивні аксесуари від Sub Ohm Innovation. До речі, тут є нагода придбати не лише оригінальні моди, але й клони. За словами співробітників бару, це зроблено навмисно, аби клієнт мав можливість самостійно оцінити та порівняти оригінал і підробку.

На відкритті PAR.K Enjoy Smoke були пристуніми чільні представники вейп-ком'юніті. Власники вейп-бару доброзичливо зустрічали кожного гостя. Прокачував тусовку своїми сетами відомий український вейп-блогер і діджей Kiss FM Міхей Мєдвєдєв.

вейп-бар PAR.K Enjoy Smoke

Попри велику кількість гостей на відкритті, співробітники вейпшопу приділяли однакову увагу кожному, допомагали розібратися з асортиментом і підібрати продукт, враховуючи індивідуальні вподобання гостя.

PAR.K Enjoy Smoke надає всі види послуг: від намотування до замісу рідини. Тут навіть найприскіпливіший вейпер отримає кращу намотку за профі койлбілдінгу, а новачок дізнається від професіоналів все про вейпінг!

Профессиональная намотка - коилбилдинг в вейп-баре PAR.K Enjoy Smoke

Дорогі вейпери столиці! Якщо ви хочете відвідати справді класне місце, попарити новинки, поїсти та поспілкуватися в комфорті з друзями, PAR.K Enjoy Smoke - це те, що вам справді потрібно. Ви не схочете звідти йти.

Більше подробиць про акції читай в офіційній групі «ВКонтакте»: https://vk.com/joyetech.

buy ticket