1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

JUUL Gentle Sleeve від G.S. Craft: олдфаги оцінять єгошки в новому форматі

JUUL Gentle Sleeve від G.S. Craft: олдфаги оцінять єгошки в новому форматі

Кожен парець, який починає цікавитися культурою вейпінгу, знайомиться з багатьма девайсами: боксмодами, атомайзерами, сквонками та єгошками. Останні були першими пристроями для багатьох вейперів. Попри те, що з роками вони втрачали популярність, деякі розробники мають намір «повернути до життя» ці гаджети.

Наприклад, в 2016 році компанія PAX Labs запропонувала випустити незвичайну егошку в плоскому форматі з назвою Juul. Якщо ж інші виробники змінювали не лише дизайн, але й внутрішні елементи, то ці хлопці захоплювалися тільки нестандартним зовнішнім оформленням.

Двоє інженерів від G.S. Craft – Девід Тай і Вілсон Жоу – вирішили здивувати фанатів Juul, випустивши її поновлену версію – JUUL Gentle Sleeve. Вони зробили її настільки стильною та сучасною, що назвати пристрій старомодним не повернеться язик.

Корпус зроблено зі стабілізованої деревини в плоскому форматі. Говорячи про кольори, до вибору вейпера різні варіанти, бо відтінків такий матеріал має більше ніж достатньо. На жаль, внутрішню частину хлопці не змінювали. Скажімо так: це стара модель в новому «тілі».

У комплекті користувач отримує девайс, зарядний пристрій і док-станцію.

buy ticket