1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

IPV D4 by Pioneer4you – тому що можуть

IPV D4 by Pioneer4you – тому що можуть

Компанія Pioneer4you - старожили вейп-індустрії, тому мають право випускати пристрої, які не зовсім відповідають віянням моди в сучасному парінні. Отже, зустрічайте - мод IPV D4.

Зовні мод виглядає стильно: повністю чорний і компактний. Принади додає незвичайна форма - прямокутник з трохи загнутим верхнім кутом. На бічній панелі розташовано кнопки управління девайсом.

Одразу про плюси: в боксі встановлено ​​плату YiHi SX130H. Електроніка від відомого виробника завжди збільшує конкурентоспроможність товару.

В іншому продукт губиться серед побратимів. Максимальна потужність девайсу - 80 Вт, підтримуваний опір атомайзера - 0,15-3 Ом.

Живиться боксмод від одного акумулятора 18650. Заряджається не від стандартного роз'єму microUSB, а від гнізда, схожого до зарядки від телефонів Nokia минулого покоління. Але це примха розробників плати - компанії YiHiecigar.

Боксмод IPV D4 by Pioneer4you - девайс середнього класу. Він задовольнить запити середньостатистичного покупця, особливо взявши до уваги ціну пристрою - $35-40.

buy ticket