1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Icon by Cloud Kicker Society & VO TECH – флагман без DNA

Icon by Cloud Kicker Society & VO TECH – флагман без DNA

Сьогодні поговоримо про відому у вузьких колах компанію Cloud Kicker Society та про її новий спільний з виробником VO TECH витвір - боксмод Icon 200W.

Оглядаючи девайс, розумієш, за що дизайнери отримують заробітну плату. На корпус моду нанесено яскраве зображення в стилі олдскул, воно ж є логотипом компанії. Але головна родзинка - це доступ до акумуляторів, досить лише зняти верхню половину корпусу. А ще керівництво запевняє, що незабаром з'являться інші варіанти кришок, отже буде нагода проапгрейдити зовнішній вигляд девайсу.

До технічної складової доклалися інженери з VO TECH - у мод встановили процесор цієї компанії. До речі, плата має функцію Passthrough - можливість парити під час підзарядки моду.

Потужність регулюється в межах від 5 до 200Вт, напруга - від 1 до 9,5В, підтримуваний опір на канталі - 0,1-3Ом, на нікелі - 0,05-1Ом.

Живлення девайсу забезпечують два акумулятора 18650, які заряджаються від роз'єму micro-USB. Він також буде доречним для оновлення прошивки.

Icon 200W by Cloud Kicker Society & VO TECH - вдале технічне рішення для якісного вейпу. До того ж боксмод ще й має чудовий вигляд. Вартість девайсу $100.

buy ticket