1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Herakles Pro NANO – маленький, але молодецький

Herakles Pro NANO – маленький, але молодецький

Продукти компанії Sense цінують за якісні матеріали та добротну збірку. Думаю, ви вже чули від друзів за інтересами про хоча б одну версію атомайзера Herakles, яких насправді є дуже багато. Але сьогодні ми поговоримо конкретно про атомайзери серії Pro.

Herakles Pro Nano – компактний. Незважаючи на те, що працює він на змінних випарниках з японської органічної бавовни, рівень його продуктивності приємно дивує. Виробник позиціонує цей атомайзер як вдалий варіант для нетривалих прогулянок.

До комплекту входять випарники з опором 0,4 до 1,8 Оми.

Місткість Herakles Pro Nano обмежується 2 мл. Потік повітря регулюється на 2 або 6 мм. Конектор стандартний - 510-й. Бак скляний. Орієнтовна ціна - 30 доларів.

Діаметр атомайзера становить 22 мл на базі, а навколо секції розширяється до 23,8 мм. Виглядає він досить привабливим та представлений у трьох колірних рішеннях - сріблястому, чорному та золотому. Виготовлений з нержавіючої сталі, тому довго зберігатиме свіжий зовнішній вигляд.

Відкрутивши верхній клапан Pro Nano, ви отримуєте доступ до двох об'ємних отворів, призначених для верхньої заправки. За явний недолік цього баку вважаємо непродуману систему подачі рідини. Щоб залити її, необхідно трохи повернути верхню кришку проти годинникової стрілки, але внаслідок такої маніпуляції розкручується і сам бак. Впоратися з цим неприємним моментом допоможе тільки практика. Якщо не зважати на цей нюанс, бак є цілком стерпним і пасуватиме досвідченим користувачам, які парять не дуже активно, а лише час від часу.

buy ticket