1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Hadaly RDA от Psyclone Mods – головний дріпочний конкурент

Hadaly RDA от Psyclone Mods – головний дріпочний конкурент

Сьогодні ми поговоримо про компактну дріпку Hadaly RDA. Менеджери компанії-виробника Psyclone Mods стверджують, що саме Hadaly RDA змінить думку вейперів про дріпки з найкращою передачею смаку, та вже висувають її на перше місце.

Hadaly RDA ще не з'явилася у продажу, але це зовсім не означає, що її не варто роздивтися ближче.

База у Hadaly, звісно, обслуговується. Майданчик найкраще підійде для одного койла. Зажим спіралі схожий на систему атомайзера Goon RDA, але в цієї дріпки він виглядає краще. Головна відмінність полягає в тому, що замість двох гвинтів у системі зажиму встановлено один. Це досить зручно, тому що камера атомайзера відносно невеликих розмірів і два гвинти були би зовсім не в тему, а передача смаку – не настільки точною. Встановлений зажимний механізм дозволяє використовувати дріт будь-якого розміру, що робить Hadaly RDA чудовим варіантом для прихильників декоративних намоток.

Заправляється атомайзер через дріп-тип. Дека атомайзера має глибокий колодязь – черговий плюс.

До речі, на всіх користувачів чекає приємний сюрприз. До комплекту входять спідниці на будь-який смак: в сталевому корпусі - основна, акрилова - прозора, делрінова - чорна та з матеріалу Ultem - жовта. Всі вони мають стандартний 510-й конектор.

Головною перевагою Hadaly RDA вважається змога парити на різних хитросплетених білдах, не хвилюючись за низький опір на виході. Особливості будови дають змогу досягти неймовірної смакопередачі та вражаючої кількості пару.

Орієнтовна вартість Hadaly RDA становить $ 70.

Ті, хто випробував тестову версію, сходяться на думці, що ця дріпка - найкраща з того різноманіття, що вони раніше куштували.

buy ticket