1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Goon V1.5 by 528 Customs – ненав'язливий апгрейд

Goon V1.5 by 528 Customs – ненав'язливий апгрейд

Безумовно, дріпка Goon від компанії 528 Customs увійшла в історію, здійснивши переворот в індустрії вейпінгу. Після її появи на ринку, не було виробника, який би не поповнив асортимент своєї продукції атомайзерами з такими самими стійками.

Тим часом компанія не зупинялася та випустила Goon LP, а згодом – Goon v1.5, про який тут поговоримо.

Зовнішній вигляд завжди був сильною стороною виробника. Дизайн нової дріпки не став винятком: вона виглядає чудово. На корпусі з нержавіючої сталі вигравіювано логотип компанії. Новинку представлено в класичних кольорах: чорному, сталевому, рожево-золотому та просто золотому.

Діаметр обслужки – 20 мм. На відміну від попередніх версій нова модель надає ширші можливості коілбілдерам. Ніжки кріпляться до стійок суцільними пластинами на хрестових або шліцьових гвинтах, відстань між якими становить 4 мм.

Діаметр конекторного майданчику – 24 мм, дріптип формату 810.

Очевидними є зміни в системі обдуву: замість круглих отворів тут – суцільний слот 12×3мм. Налаштовується обдув поворотом спідниці корпусу. До слова, користувач, як і раніше, має можливість встановити дві чи одну спіраль. В останньому випадку розмір слота становить 10×3мм.

Goon v1.5 by 528 Customs – продовження легендарної дріпки, на яку слід звернути увагу тим, хто ще не має у своїй колекції атомайзеру такого формату. Якщо користувач має намір поповнити її, за новинку йому доведеться викласти $60.

buy ticket