1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Firelord Subohm RTA Tank від Freemax – тепер окремо від сетапа

Firelord Subohm RTA Tank від Freemax – тепер окремо від сетапа

Місяць тому компанія Freemax випустила стартовий сетап Conqueror 80W Resin Mod Kit з атомайзером Firelord RTA. Дбаючи про потреби парильників, виробник вирішив продавати бак окремо від набору. Знайомтеся, Firelord Subohm RTA Tank.

Користувач отримує атомайзер у картонному пакуванні з відкидним верхом. У комплекті є бак з уже встановленою спіраллю з опором в 0,25 Ом, інструкція, ущільнювальні кільця, гвинти, намотані койли, пакет з бавовною, викрутка, RBA-база і додаткове скло.

Зовнішній вигляд бака досить стандартний, але через різноманітність кольорів відразу може бути складно визначитися, який варіант подобається більше. Колірна гама налічує п'ять варіантів: чорний, фіолетовий, синій, сірий, сіро-райдужний.

При виготовленні корпусу розробники вирішили використовувати модний матеріал Resin. Вийшло досить непогано. На куполі є гравіювання з назвою виробника та моделі.

За продуктивність відповідають випарники власного виробництва. Майданчик, який обслуговується, складається з двох стійок, які зміщені на одній стороні. Кожна з них має великі отвори для кріплення ніжок.

Технічні характеристики:

  • діаметр - 23 мм;
  • висота - 48,5 мм;
  • вага - 35 г;
  • місткість - 2 мл;
  • опір - 0,25 Ом.

Ціна атомайзера становить 30 доларів.

Підписуйтесь на новини Vape week в Facebook і VK!

buy ticket