1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Elf Tank by IJOY – MTL-бак для звичайних смертних

Elf Tank by IJOY – MTL-бак для звичайних смертних

Заполонивши вейп-ринок пристроями для екстремального паріння на високих потужностях, компанія IJOY вирішила задовольнити запити звичайних обивателів. Ось так з'явився новий «спокійний» бак - Elf Tank, про який поговоримо.

Інженери з IJOY спростили не лише технічні параметри, але й зовнішній вигляд. Пристрій вийшов компактним і зовсім не агресивним. Віконце для контролю за рівнем рідини виконано в незвичній трикутній формі. Тішить цікава кольорова палітра корпусу новинки.

До комплекту з типовими для компанії атомайзерами зазвичай входили різні випарники. Цього разу все значно скромніше. Доступні лише два варіанти випарників: на 0,5Ом для потужності 25-35Вт і на 0,7Ом - для 15-25Вт.

Діаметр баку - 22 мм.

Систему обдуву реалізовано двома перфорованими майданчиками внизу корпусу. Конструкція натякає, що потік повітря буде невеликим. Отже, атомайзер розраховано на MTL-вейп.

Нинішнім фанатам компанії (читай: шанувальникам екстремального паріння) не варто звертати увагу на Elf Tank by IJOY. Виробник вирішив розширити цільову аудиторію власної продукції, тому й випустив пристрій геть іншого сегменту. Схоже, хід був не марним. На хлопців чекає поповнення армії шанувальників. Вартість баку - $25.

buy ticket