1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

CuBox AIO від Joyetech - новий фаворит для новачків

CuBox AIO від Joyetech - новий фаворит для новачків

Компанія Joyetech - одна з тих, яка найбільш популярна серед вейперів. Цей виробник випускає різноманітні пристрої для всіх категорій користувачів - від початківців до професіоналів, до того ж у кожному сегменті продукції є свої лідери продажів.

Нещодавно розробники випустили боксмод CuBox, на який попит тільки підвищується. Але компанія вирішила здивувати ще більше, створивши AIO-версію цього девайса.

Оздоблення описати просто: інженери взяли корпус CuBox і додали до нього атомайзер. Серед інших змін – красиве гравірування на бічній частині замість логотипу. Палітра кольорів налічує 5 варіантів: сірий, чорний, коричневий, блакитний і зелений.

Через те, що розробники додали до мода атомайзер, їм довелося замінити акумулятор з 3000 Ом на 2000 Ом. Максимальна потужність - 50 Вт.

Керування девайсом можна здійснювати за допомогою однієї стартової кнопки. Вмонтована плата підтримує зарядку в 2 А. Стежити за зарядом можна у верхній частині пристрою.

Атомайзер цілком стандартний. Імовірно, інженери використовували старі моделі баків і встановили у новий гаджет. Місткість резервуара для рідини - 2 мл. Є можливість заправки бака без додаткового розбирання.

Ціна боксмода становить 30 доларів.

buy ticket