1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Conspiracy RDA by Tobeco & Ohm Nation – потужніший за кулю

Conspiracy RDA by Tobeco & Ohm Nation – потужніший за кулю

Американську компанію Ohm Nation споживачі добре знають як виробника гаджетів з неординарним дизайном. Компанія плідно співпрацює з іншими виробниками-лідерами. Новий атомайзер Conspiracy вийшов під брендом Tobeco.

Conspiracy RDA – це зручний функціональний дрип, виконаний у стильному дизайні, що виробляє багато пару. Переважає конкурентів завдяки зовнішньому вигляду. Атомайзер виконано з нержавійки, є варіант корпусу з делрину.

За формою конструкція схожа на кулю. Має два отвори для регулювання подачі повітря всередину – якщо перекрити щілини губами, зменшується обсяг повітря до камери, що обслуговується. Не відомо, як поводитиметься система на практиці, та чи залишиться вона у цьому ж дизайні, але на все свій час.

Обслуговується майданчик стандартно. Стійки виконано в форматі Velocity, через 4 великі отвори встановлюються будь-які сучасні намотки. Дріпка має відмінну провідність завдяки посрібленому коннектору, тож годиться до використання як з останніми боксмодами, так і з простими мехмодами. Майданчик вміщує 1,5 мл жижі.

Спробуйте встановити дві спіралі на мехмод діаметром 22 мм. Об'єм пару вас потішить, навіть якщо ви вже парили на інших потужних девайсах.

Виробник дріпу Conspiracy зробив ставку на дизайн, трішки «забивши» на технічні характеристики. Однак в цілому девайс від Tobeco та Ohm Nation має всі шанси здобути популярність серед дріпок. Молодці!

buy ticket