1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Concorde RDA BF від Vaponaute: французи знаються на трендах

Concorde RDA BF від Vaponaute: французи знаються на трендах

Одним з лідерів у виробництві пристроїв для вейпінгу у Франції є компанія Vaponaute. Нещодавно її розробники поповнили асортимент новим атомайзером для боттомфідерів під назвою Concorde.

Оскільки на сьогоднішній день сквонки користуються неабиякою популярністю серед вейперів, цей атомайзер навряд чи залишиться поза увагою шанувальників смачної пари.

Користувач отримує девайс в жестяній банці з дріпкою, інформаційним буклетом і пакетом з додатковими деталями для обслуговування атомайзера. До комплекту не входить дріптип, його краще замовити на сайті компанії, обравши свій дизайн.

Гаджет виглядає скромно – жодних надмірностей. На жаль, відсутні навіть будь-які гравіювання. Отвори для повітря – лише з одного боку під спідницею. Налаштовувати тягу потрібно через два отвори на ній.

Є можливість встановити на базі атомайзера один або два койли в горизонтальному форматі. Діаметр дріпки порівняно невеликий – лише 22 мм при висоті 24 мм.

Конструкція сервісного майданчика розбірна, тому чистити його нескладно. Функцію резервуара для рідини виконує глибока ванночка, якщо користуватися пристроєм на стандартних батарейних блоках.

Технічні характеристики:

  • діаметр – 22 мм;
  • висота – 24 мм;
  • коннектор – 510-й;
  • матеріал– нержавійка 316 L.

Орієнтовна вартість атомайзера становить 140 доларів.

buy ticket