1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Cloudnus RDTA – китайський бюджетник

Cloudnus RDTA – китайський бюджетник

Про компанію Vapeston у світі вейпінгу мало хто чув. Китайських виробників є достатньо, щоб з легкістю загубитися між ними. Але саме новинка під назвою Cloudnus від Vapeston гідна вашої уваги.

Атомайзер насамперед кортить похвалити за чудово підігнані деталі, які цілком обнадіюють. Такого від Китаю не очікуєш. Жодних дефектів або слідів виробництва - все просто ідеально. Але слід відзначити, що бачок вийшов дещо нудним - виробник не заморочувався з дизайном, тому Cloudnus не назвеш симпатичним або цікавим.

Єдине, чим він відрізняється, це тим, що має всередині. Йдеться про базу, виконану в стилі «Goon». Завдяки цьому будь-який новачок легко навчиться обслуговувати атомайзер. Лише слід вірно розміщувати спіралі понад повітроводами., аби девайс видавав максимальний смак і серйозно навалював. Заправляється атомайзер через верхню кришку чи відкрутивши повністю бак.

Єдина деталь, що розчарувала в пристрої, - це дріптип. На жаль, він занадто нагрівається, через що паріння стає дискомфортним. На щастя, рятує 510-й конектор, завдяки якому на бакомайзер встановлюється дріптип, який вам до вподоби. А враховуючи ціну в 20 доларів, такі дрібниці не повинні хвилювати потенційного власника.

buy ticket